Kik vagyunk mi?

A Techtra Technológiai Transzfer Intézet célja, hogy új technológiákat fejlesszen és szakértői támogatást nyújtson. Fókuszterületei a mesterséges intelligencia, az autonóm rendszerek, a modern anyagok és gyártástechnológiák, valamint az energetika.

A Techtra Technológiai Transzfer Intézet küldetése, hogy mindezt ipari kutatásfejlesztéssel, tanácsadással és állami koordinációs feladatokkal érje el, hidat képezve az érintett szereplők között.

A Techtra Technológiai Transzfer Intézet a jövőnket meghatározó technológiák terén történő együttműködéssel és fejlesztéssel kíván hozzájárulni a magyar ipar versenyképességének növekedéséhez és az innovációs képesség megerősítéséhez.

Fontos számunkra, hogy csapatunk és eredményeink a piac bármely high-tech szereplőjével szemben megállják helyüket.

A Techtra új mesterséges intelligencia kutató-fejlesztő mérnök kollégáját keresi az alábbi témában.

Mesterséges intelligencia kutató-fejlesztő mérnökként a következő feladataid lesznek:

  • gépi tanuló algoritmusok fejlesztése számítógépes látás, megerősítéses tanulás, generatív AI, adattudomány és további területeken,
  • klasszikus algoritmusok tervezése, számításelméleti elemzése és szimulált kiértékelése,
  • state-of-the-art AI technológiák kutatása, alkalmazása és fejlesztése,
  • részvétel publikációk előkészítésében és írásában,
  • szimulációk és demonstrálható prototípusok fejlesztése kettős célú alkalmazásokhoz,
  • részvétel a társcsoportokban zajló tevékenységekben, mint például az autonóm légi és földi járműfejlesztés, támogatva azok mesterséges intelligencia oldalát,
  • részvétel a technológiai demonstrációkban és azok előkészítésében.

Téged keresünk, ha a profilod:

  • egyetemi végzettség számítástechnika közeli területen (pl. informatika, villamosmérnök, mechatronika, matematika, fizika, adattudomány),
  • legalább 3 év releváns munkatapasztalat vagy egyenértékű ismeretek,
  • jártasság Python és PyTorch (vagy TensorFlow) használatában,
  • erős matematikai készségek.

A jelentkezésednél mindenképpen pozitívan értékeljük, ha:

  • van tapasztalatod AI területen,
  • van kutatási vagy akadémiai tapasztalatod,
  • ismered a szoftverfejlesztés alapelveit és eszközeit (pl. git),
  • rendelkezel szenzorfúziós ismeretekkel is.

Csatlakozz hozzánk, mert a Techtránál...

  • munkád során megismerheted a K+F+I projektek teljes életciklusát az új csapatodban; az ötlettől a megvalósításig változatos és kihívásokkal teli feladatokkal találkozhatsz, így izgalmas karrierút vár rád,
  • részt vehetsz a legkorszerűbb AI fejlesztésekben,
  • versenyképes fizetés mellett béren kívüli juttatásokat (pl. cafetéria, munkába járási költségtérítés stb.) kínálunk,
  • karrierutat biztosítunk minden munkavállalónknak, támogatjuk a szakmai kihívásokat és a folyamatos fejlődést,
  • része lehetsz egy újonnan alakult, dinamikus szervezetnek!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatold magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzod, motivációs leveled, illetve - amennyiben rendelkezésére áll - portfolió-linked!

Drag and drop files here or Browse
Engedélyezett formátumok: .pdf, .jpg, .doc, .docx